Letter D

 • Daklinza

  Daklinza

  Daclatasvir 60mg

  Generic Daklinza Hepatit C virüsünün (HCV) vücudunuzda çoğalmasını önleyen antiviral bir ilaçtır. Daklatasvir, sirozlu yetişkinlerdeki genotip 3 kronik hepatit C’yi tedavi eder. Bu ilaç sofosbuvir adı verilen diğer bir ilaç ile birlikte verilir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 389.01
  Şimdi alın!
 • Daliresp

  Daliresp

  Roflumilast 500mg

  Roflumilast akciğerlerde KOAH'a (kronik obstrüktif akcicer hastalığı) yol açan iltihaplanmayı azaltır. Roflumilast, şiddetli KOAH'lı kişilerde semptomların kötüleşmesini önlemek için kullanılır. Roflumilast bir bronkodilatör değildir ve daha önce başlayan bronkospazm bir saldırıyı tedavi etmeyecektir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 36.30
  Şimdi alın!
 • Danocrine

  Danocrine

  Danazol 50/100/200mg

  Generic Danocrine affects the ovaries and pituitary gland and prevents the release of certain hormones in the body. It is used to treat endometriosis and fibrocystic breast disease. It is also used to prevent attacks of angioedema in people with an inherited form of this disorder.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 34.13
  Şimdi alın!
 • Darunavir

  Darunavir

  Darunavir 600/800mg

  Prezista (darunavir), yetişkinlerde HIV-1 enfeksiyonunu tedavi etmek için Norvir (ritonavir) ve diğer antiretroviral ilaçlarla birlikte kullanılan reçeteli bir HIV-1 (İnsan İmmün Yetmezlik Virüsü tip-1) ilacıdır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 326.78
  Şimdi alın!
 • Canlı destek
 • Ddavp

  DDAVP

  Desmopressin 200mcg

  Patent dışı DDAVP hipofiz bezinde doğal olarak oluşan bir yapay hormon türüdür. Bu hormon kan akışı, kan basıncı, böbrek fonksiyonu ve vücudun suyu nasıl kullandığı gibi çok sayıda fonksiyon için önemlidir. Patent dışı DDAVP altını ıslatma, şekersiz diyabet ve kafa ameliyatı ve kafa travmasından kaynaklanan aşırı susuzluk ve ürinasyonun tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 68.08
  Şimdi alın!
 • Demadex

  Demadex

  Torsemide 10/20mg

  Generic Demadex is used for treatment of edema (swelling) associated with heart, kidney, or liver failure or conditions when there is excess body water. It is also used alone or with other medicines to treat high blood pressure.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 16.62
  Şimdi alın!
 • Depakene

  Depakene

  Valporic Acid 200ml

  Valporic asit şurubu, nöbet bozukluklarını, zihinsel / duygudurum durumlarını (bipolar bozukluğun manik fazı gibi) tedavi etmek ve migren baş ağrılarını önlemek için kullanılır. Bölgedeki bazı doğal maddelerin (nörotransmiterler) dengesini geri yükleyerek çalışır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 951.82
  Şimdi alın!
 • Depakote

  Depakote

  Divalproex 125/250/500mg

  Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 17.02
  Şimdi alın!
 • x20ÜCRETSİZ
 • Desogen

  Desogen

  Desogestrel-ethinyl Estradiol 0.15mg + 30mcg

  Generic Desogen is used for preventing pregnancy.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 32.41
  Şimdi alın!
 • Desonate

  Desonate

  Desonide 0.05% 10g

  Desonate bir steroiddir. Vücutta enflamasyona neden olan maddelerin salınmasını engeller. Topik (deriye uygulanan) desonate, alerjik reaksiyonlar, egzama ve sedef hastalığı gibi belirli deri hastalıklarının neden olduğu enflamasyon ve kaşıntının tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 244.83
  Şimdi alın!
 • Desyrel

  Desyrel

  Trazodone 25/50/100mg

  Generic Desyrel is used for treating depression. Trazodone (an active ingredient) is an antidepressant that belongs to a group of drugs called serotonin receptor antagonists and reuptake inhibitors (SARIs). It may help to improve your mood, appetite, and energy level as well as decrease anxiety and insomnia related to depression.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 15.05
  Şimdi alın!
 • Detrol

  Detrol

  Tolterodine 1/2/4mg

  Generic Detrol is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 32.59
  Şimdi alın!
 • FREEGönderi
 • Detrol La

  Detrol LA

  Tolterodine 4mg

  Generic Detrol LA is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 74.88
  Şimdi alın!
 • Dexilant

  Dexilant

  Dexlansoprazole 30/60mg

  Dexlansoprazole, gastroözofageal reflü hastalığının (GERD) neden olduğu mide ekşimesini tedavi etmek ve erozif özofajiti (mide asidinden yemek borusu hasarı) iyileştirmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 34.03
  Şimdi alın!
 • Dexone

  Dexone

  Dexamethasone 0.5mg

  Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 15.13
  Şimdi alın!
 • Diacerein

  Diacerein

  Diacerein 50mg

  Diacerein osteoartritte, kıkırdak ve sinoviyal membrandaki anti-enflamatuar, anti-katabolik ve pro-anabolik özelliklere sahip semptomatik, yavaş etkili bir ilaçtır. Ayrıca son zamanlarda subkondral kemiğin yeniden şekillenmesine karşı koruyucu etkileri olduğu gösterilmiştir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 27.23
  Şimdi alın!
 • Diamox

  Diamox

  Acetazolamide 250mg

  Generic Diamox is used for treating certain types of glaucoma in combination with other medicines. It is also used to treat or prevent symptoms of mountain sickness.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 18.91
  Şimdi alın!
 • Diane-35

  Diane-35

  Cyproterone Acetate And Ethinylestradiol 2mg + 0.035mg

  Diane 35 draje, aşırı derecede androjen üretiminden kaynaklanan hirşutizm (aşırı kıllanma) ve androgenetik alopesi (saç dökülmesi) gibi rahatsızlıklara sebep olabilen androjenizasyonun şiddetli belirtileri olan kadınların tedavisinde kullanılır. Bu, birçok zaman akne, iltihap veya sebore oluşumuyla birlikte seyredilen olgulardır (fazla sebumdan dolayı cildin yağlanması). Diane 35 draje, oral antibiyotikler veya tek başına lokal tedavinin başarısız olduğu androjenlere bağlı hastalıklarının belirtilerini azaltır. Aynı zamanda Diane 35 draje, androjenlere bağlı hastalıklarının tedavisinde kullanıldığından bir oral kontraseptif olarak kullanılabilir, ancak gebelik önleyci olarak tek başına kullanılmamalıdır. Diane 35 draje, fazla androjen üretiminden kaynaklanan ve akne ve hirşutizm ile birlikte seyredilen polikistik over sendromu tedavisinde kullanılabilir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 35.98
  Şimdi alın!
 • Dicaris

  Dicaris

  Levamisole 150mg

  Dicaris tabletleri antiparaziter bir ilaçtır. Solucan enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. Solucanları öldürerek çalışır ve bu, enfeksiyonunuzu tedavi eder. Cüzzam, siğiller, liken planus ve aftöz ülserler gibi cilt enfeksiyonları için de verilebilir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 102.10
  Şimdi alın!
 • Dicaris Children

  Dicaris® Children

  Levamisole 50mg

  Dicaris® Çocuk - 50 mg Levamisole içeren anti-helmint tabletler. Bu antiparaziter ilaç solucanın kasındaki enzim aktivitesini baskılayarak felce ve ölüme neden olarak çalışır. Bu enfeksiyonu tedavi eder.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 58.96
  Şimdi alın!
 • Diclegis

  Diclegis

  Pyridoxine And Doxylamine 10mg + 10mg

  Diclegis, doksilamin ve piridoksin kombinasyonunu içeren geciktirilmiş salım ilacıdır. Doksilamin, vücuttaki doğal kimyasal histaminin etkisini azaltan bir antihistaminiktir. Piridoksin, B (B6) vitaminin formudur. Diclegis, bazen sabah hastalığı olarak adlandırılan hamilelikte mide bulantısı ve kusma tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 54.46
  Şimdi alın!
 • Differin

  Differin

  Adapalen 0.1% 15g

  Differin A vitaminine benzeyen lokal (cilt yüzeyine uygulanan bir ilaçtır. Cildin kendini yenilemesine yardımcı olur.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 510.30
  Şimdi alın!
 • Diflucan

  Diflucan

  Fluconazole 50/100/150/200/400mg

  Jenerik Diflucan bir antifungal bir antibiyotiktir. Ağız, boğaz, yemek borusu, akciğer, mesane, genital bölge ve kan da dahil olmak üzere vücudun herhangi bir bölümünü işgal eden mantarların neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 19.06
  Şimdi alın!
 • Dilantin

  Dilantin

  Phenytoin 100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 13.60
  Şimdi alın!
 • Diovan

  Diovan

  Valsartan 40/80/160mg

  Generic Diovan is used for treating high blood pressure alone or with other medicines. It is also used for treating heart failure in patients who do not tolerate angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitors.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 24.58
  Şimdi alın!
 • Diovan Hct

  Diovan HCT

  Valsartan-hydrochlorothiazide 80mg + 12.5/160mg + 12.5mg

  Generic Diovan HCT is used for treating high blood pressure.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 59.91
  Şimdi alın!
 • Diprolene

  Diprolene

  Betamethasone 0.12% 20g

  Generic Diprolen steroiddir. Aktif bir bileşen olarak Betamethasone, vücut inflamasyonuna neden olan maddelerin salınmasını engeller. Betametazon topikal (cilt için) egzama, sedef hastalığı veya alerjik reaksiyonlar gibi çeşitli cilt koşullarının neden olduğu iltihap ve kaşıntıyı tedavi etmek için kullanılır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 149.79
  Şimdi alın!
 • Dostinex

  Dostinex

  Cabergoline 0.25/0.5mg

  Generic Dostinex is used for treating disorders associated with high levels of the hormone prolactin, either due to tumors in the pituitary gland or to unknown causes.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 258.65
  Şimdi alın!
 • Dosulepin

  Dosulepin

  Dosulepin 25/50/75mg

  Dosulepin antidepresanlar denilen bir ilaç grubuna aittir. Dosulepin depresyonu tedavi etmek için kullanılır ve ayrıca endişe duygularını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu ilaç sadece diğer ilaçların uygun olmadığı tespit edildiğinde kullanılacaktır.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 17.39
  Şimdi alın!
 • Dramamine

  Dramamine

  Dimenhydrinate 50mg

  Dimenhydrinate is used to prevent and treat nausea, vomiting, dizziness, and vertigo associated with motion sickness.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 15.88
  Şimdi alın!
 • Droxia

  Droxia

  Hydroxyurea 500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 38.12
  Şimdi alın!
 • Dulcolax

  Dulcolax

  Bisacodyl 5mg

  Generic Dulcolax is a stimulant laxative. It acts directly on the bowels, stimulating the bowel muscles to cause a bowel movement. Bisacodyl is used for relieving occasional constipation and irregularity.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 13.61
  Şimdi alın!
 • Dulera

  Dulera

  Formoterol Fumarate + Mometasone Furoate 6mcg/200/6mcg/400mcg

  Dulera (mometasone furoate 200 mcg ve formoterol fumarate dihydrate 5 mcg), astımı tedavi etmek için kullanılan uzun etkili bir beta agonisti ve inhale kortikosteroiddir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 1361.47
  Şimdi alın!
 • Duricef

  Duricef

  Cefadroxil 250/500mg

  Generic Duricef is in a group of drugs called cephalosporin antibiotics. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 14.90
  Şimdi alın!
 • Dydrogesterone

  Dydrogesterone

  Dydrogesterone 10mg

  Dydrogesterone is a potent, orally active progestogen indicated in a wide variety of gynaecological conditions.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 122.53
  Şimdi alın!
 • Dymista

  Dymista

  Azelastine/fluticasone 140mcg/50mcg

  Dymista nazal (burun için), mevsimsel alerjilerin neden olduğu tıkanıklık, hapşırma ve burun akıntısı gibi burun semptomlarını tedavi etmek için kullanılan bir kombinasyon ilacıdır. Azelastine doğal kimyasal histaminlerin vücuttaki etkilerini azaltan bir antihistamindir. Histamin hapşırma, kaşıntı, sulu gözler ve burun akıntısı semptomlarına neden olabilir. Fluticasone vücutta iltihaplanmaya neden olan maddelerin salınımını önleyen bir steroiddir.
  Daha Fazla Bilgi

  ₺ 871.14
  Şimdi alın!

Ülke, dil ve para birimi

 • Siparişimi teslim aldım.
  Sipariş hızını da gözden geçirdim..
  Teslimat zamanından çok etkilendim. - Mike