Letter D

 • Daklinza

  Daklinza

  Daclatasvir 60mg

  Lek generyczny o nazwie Daklinza jest lekiem przeciwwirusowym zapobiegającym namnażaniu się w organizmie wirusa zapalenia wątroby typu C (HCV). Daklataswir jest stosowany w przypadku leczenia przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby typu 3 (genotyp C) u osób dorosłych, nie chorujących na marskość wątroby. Lek podaje się w połączeniu z innym lekiem o nazwie sofosbuvir.
  Więcej Info

  zl 62.24
  Kup teraz!
 • Daliresp

  Daliresp

  Roflumilast 500mg

  Roflumilast zmniejsza stan zapalny w płucach prowadzący do POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc). Roflumilast stosuje się w celu zapobiegania pogorszeniu objawów u osób z ciężką formą POChP. Roflumilast nie jest lekiem rozszerzającym oskrzela i nie leczy już istniejącego skurczu oskrzeli.
  Więcej Info

  zl 5.81
  Kup teraz!
 • Danocrine

  Danocrine

  Danazol 50/100/200mg

  Generic Danocrine affects the ovaries and pituitary gland and prevents the release of certain hormones in the body. It is used to treat endometriosis and fibrocystic breast disease. It is also used to prevent attacks of angioedema in people with an inherited form of this disorder.
  Więcej Info

  zl 5.46
  Kup teraz!
 • Darunavir

  Darunavir

  Darunavir 600/800mg

  Prezista (darunavir) jest lekiem na receptę HIV-1 (ludzkim wirusem niedoboru odporności typu 1), stosowanym z Norvir (ritonavir) i innymi lekami przeciwretrowirusowymi w leczeniu zakażenia HIV-1 u dorosłych.
  Więcej Info

  zl 52.29
  Kup teraz!
 • Pomoc online
 • Ddavp

  DDAVP

  Desmopressin 200mcg

  Generyk DDAVP jest sztuczną postacią hormonu naturalnie występującego w przysadce mózgowej. Hormon ten jest ważny dla wielu funkcji organizmu, w tym krążenia i ciśnienia krwi, nerek oraz do regulowania wykorzystania wody przez organizm. Generyk DDAVP jest stosowany w leczeniu moczenia nocnego, moczówki prostej i zwiększonego pragnienia oraz oddawania moczu spowodowanego przez zabieg chirurgiczny lub uraz głowy.
  Więcej Info

  zl 10.89
  Kup teraz!
 • Demadex

  Demadex

  Torsemide 10/20mg

  Generic Demadex is used for treatment of edema (swelling) associated with heart, kidney, or liver failure or conditions when there is excess body water. It is also used alone or with other medicines to treat high blood pressure.
  Więcej Info

  zl 2.66
  Kup teraz!
 • Depakene

  Depakene

  Valporic Acid 200ml

  Syrop z kwasu Valporic jest stosowany w leczeniu zaburzeń napadowych, zaburzeń psychicznych/nastroju (takich jak faza maniakalna choroby afektywnej dwubiegunowej) oraz w zapobieganiu migrenowym bólom głowy. Działa poprzez przywracanie równowagi niektórych naturalnych substancji (neuroprzekaźników) w mózgu.
  Więcej Info

  zl 152.29
  Kup teraz!
 • Depakote

  Depakote

  Divalproex 125/250/500mg

  Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.
  Więcej Info

  zl 2.72
  Kup teraz!
 • x20DARMOWA
 • Desogen

  Desogen

  Desogestrel-ethinyl Estradiol 0.15mg + 30mcg

  Generic Desogen is used for preventing pregnancy.
  Więcej Info

  zl 5.19
  Kup teraz!
 • Desonate

  Desonate

  Desonide 0.05% 10g

  Desonate jest sterydem zapobiegającym uwalnianiu substancji w organizmie wywołujących stan zapalny. Desonate stosowany miejscowo (na skórę) jest wykorzystywany do leczenia zapalenia i swędzenia spowodowanego przez wiele chorób skóry, takich jak reakcje alergiczne, egzema lub łuszczyca.
  Więcej Info

  zl 39.17
  Kup teraz!
 • Desyrel

  Desyrel

  Trazodone 25/50/100mg

  Generic Desyrel is used for treating depression. Trazodone (an active ingredient) is an antidepressant that belongs to a group of drugs called serotonin receptor antagonists and reuptake inhibitors (SARIs). It may help to improve your mood, appetite, and energy level as well as decrease anxiety and insomnia related to depression.
  Więcej Info

  zl 2.41
  Kup teraz!
 • Detrol

  Detrol

  Tolterodine 1/2/4mg

  Generic Detrol is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Więcej Info

  zl 5.21
  Kup teraz!
 • DARMOWAWYSYŁKA
 • Detrol La

  Detrol LA

  Tolterodine 4mg

  Generic Detrol LA is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Więcej Info

  zl 11.98
  Kup teraz!
 • Dexilant

  Dexilant

  Dexlansoprazole 30/60mg

  Dexlansoprazole jest stosowany w leczeniu zgagi spowodowanej chorobą refluksową przełyku (GERD) oraz w leczeniu nadżerkowego zapalenia przełyku (uszkodzenie przełyku spowodowane kwasem żołądkowym).
  Więcej Info

  zl 5.45
  Kup teraz!
 • Dexone

  Dexone

  Dexamethasone 0.5mg

  Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.
  Więcej Info

  zl 2.42
  Kup teraz!
 • Diacerein

  Diacerein

  Diacerein 50mg

  Diacerein jest objawowym wolno działającym lekiem w chorobie zwyrodnieniowej stawów o właściwościach przeciwzapalnych, antykatabolicznych i pranabolicznych na chrząstce i błonie maziowej. Ostatnio wykazano również, że ma działanie ochronne przed przebudową kości podchrzęstnej. 
  Więcej Info

  zl 4.36
  Kup teraz!
 • Diamox

  Diamox

  Acetazolamide 250mg

  Generic Diamox is used for treating certain types of glaucoma in combination with other medicines. It is also used to treat or prevent symptoms of mountain sickness.
  Więcej Info

  zl 3.03
  Kup teraz!
 • Diane-35

  Diane-35

  Cyproterone Acetate And Ethinylestradiol 2mg + 0.035mg

  Diane 35 stosują w leczeniu kobiet z ciężkimi objawami androgenizacji (androgeny – hormony płciowe o budowie sterydowej) oraz w leczeniu trądzików, szczególnie z łojotokiem, stanami zapalnymi lub powstawaniem guzków, łysienie, lekkie postacie hirsutyzmu (nadmiernego owłosienia)  z zapewnieniem antykoncepcji. Dianę 35 tabletki zmniejsza objawy stanów zależnych od androgenów w którym antybiotyki doustne lub miejscowe leczenie nie było skuteczne. Tabletki doustnie Dianę 35 mogą być również wykorzystywane jak środek antykoncepcyjny, w tym samym czasie, gdy są one stosowane do leczenia stanów zależnych od androgenów, ale nie musi być stosowane tylko w celach antykoncepcji.
  Więcej Info

  zl 5.76
  Kup teraz!
 • Dicaris

  Dicaris

  Levamisole 150mg

  Tabletki Dicaris są lekiem przeciwpasożytniczym. Jest stosowany w leczeniu infekcji robaków. Działa poprzez zabijanie robaków, a to leczy infekcję. Może być również podawany w przypadku infekcji skóry, takich jak trąd, brodawki, liszaj płaski I aftowe wrzody.
  Więcej Info

  zl 16.34
  Kup teraz!
 • Dicaris Children

  Dicaris® Children

  Levamisole 50mg

  Dicaris® Dla dzieci - tabletki przeciw robakom zawierające 50 mg lewamizolu Levamisole. Ten lek przeciwpasożytniczy działa poprzez tłumienie aktywności enzymu w mięśniach robaka, powodując jego porażenie i śmierć. To leczy infekcję.
  Więcej Info

  zl 9.43
  Kup teraz!
 • Diclegis

  Diclegis

  Pyridoxine And Doxylamine 10mg + 10mg

  Diclegis – tabletki delayed-release, zawierające kombinację doxylaminu i pirydoksynu jedna z form witaminy B6. Doxylamin - lek przeciwhistaminowy, hamue ziałanie histaminy przez blokowanie jej przed związaniem z odpowiednim receptorem. Niektóre z nich, po konsultacji z lekarzem mogą być stosowane w zapobieganiu silnym wymiotom porannym w ciąży. 
  Więcej Info

  zl 8.71
  Kup teraz!
 • Differin

  Differin

  Adapalen 0.1% 15g

  Differin jest lekiem miejscowego stosowania (lekiem, który aplikuje się na powierzchni skóry), podobnym do witaminy A. Pomaga on skórze w procesie regeneracji.
  Więcej Info

  zl 81.65
  Kup teraz!
 • Diflucan

  Diflucan

  Fluconazole 50/100/150/200/400mg

  Generyczny Diflukan jest antybiotykiem przeciwgrzybicznym. Stosuje się go w leczeniu grzybicy, która może zainfekować kazdą część ciała włącznie z ustami, gardłem, przełykiem, płucami, pęcherzem moczowym, genitaliami i krwią.
  Więcej Info

  zl 3.05
  Kup teraz!
 • Dilantin

  Dilantin

  Phenytoin 100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Więcej Info

  zl 2.18
  Kup teraz!
 • Diovan

  Diovan

  Valsartan 40/80/160mg

  Generic Diovan is used for treating high blood pressure alone or with other medicines. It is also used for treating heart failure in patients who do not tolerate angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitors.
  Więcej Info

  zl 3.93
  Kup teraz!
 • Diovan Hct

  Diovan HCT

  Valsartan-hydrochlorothiazide 80mg + 12.5/160mg + 12.5mg

  Generic Diovan HCT is used for treating high blood pressure.
  Więcej Info

  zl 9.59
  Kup teraz!
 • Diprolene

  Diprolene

  Betamethasone 0.12% 20g

  Ogólny Diprolen jest sterydem. Betametazon jako substancja aktywna zapobiega uwalnianiu substancji w organizmie, które powodują stan zapalny. Betametazon miejscowy (dla skóry) stosowany jest w leczeniu stanów zapalnych i swędzenia spowodowanych przez wiele chorób skórnych, takich jak egzema, łuszczyca lub reakcje alergiczne.
  Więcej Info

  zl 23.97
  Kup teraz!
 • Dostinex

  Dostinex

  Cabergoline 0.25/0.5mg

  Generic Dostinex is used for treating disorders associated with high levels of the hormone prolactin, either due to tumors in the pituitary gland or to unknown causes.
  Więcej Info

  zl 41.38
  Kup teraz!
 • Dosulepin

  Dosulepin

  Dosulepin 25/50/75mg

  Dosulepin należy do grupy leków zwanych lekami przeciwdepresyjnymi. Dosulepin jest stosowany w leczeniu depresji i może również pomóc zmniejszyć uczucie niepokoju. Ten lek będzie stosowany tylko wtedy, gdy inne leki okażą się nieodpowiednie. 
  Więcej Info

  zl 2.78
  Kup teraz!
 • Dramamine

  Dramamine

  Dimenhydrinate 50mg

  Dimenhydrinate is used to prevent and treat nausea, vomiting, dizziness, and vertigo associated with motion sickness.
  Więcej Info

  zl 2.54
  Kup teraz!
 • Droxia

  Droxia

  Hydroxyurea 500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Więcej Info

  zl 6.10
  Kup teraz!
 • Dulcolax

  Dulcolax

  Bisacodyl 5mg

  Generic Dulcolax is a stimulant laxative. It acts directly on the bowels, stimulating the bowel muscles to cause a bowel movement. Bisacodyl is used for relieving occasional constipation and irregularity.
  Więcej Info

  zl 2.18
  Kup teraz!
 • Dulera

  Dulera

  Formoterol Fumarate + Mometasone Furoate 6mcg/200/6mcg/400mcg

  Dulera (mometasone furoate 200 µg i formoterol fumarate dihydrate 5 µg) jest długo działającym agonistą beta i wziewnym kortykosteroidem stosowanym w leczeniu astmy.
  Więcej Info

  zl 217.83
  Kup teraz!
 • Duricef

  Duricef

  Cefadroxil 250/500mg

  Generic Duricef is in a group of drugs called cephalosporin antibiotics. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria.
  Więcej Info

  zl 2.38
  Kup teraz!
 • Dydrogesterone

  Dydrogesterone

  Dydrogesterone 10mg

  Dydrogesterone is a potent, orally active progestogen indicated in a wide variety of gynaecological conditions.
  Więcej Info

  zl 19.60
  Kup teraz!
 • Dymista

  Dymista

  Azelastine/fluticasone 140mcg/50mcg

  Dymista nosowy (do nosa) jest lekiem złożonym stosowanym w leczeniu objawów ze strony nosa, takich jak przekrwienie, kichanie i katar spowodowane sezonowymi alergiami. Azelastine jest lekiem przeciwhistaminowym, który zmniejsza działanie naturalnej chemicznej histaminy w organizmie. Histamina może powodować objawy kichania, swędzenia, łzawienia oczu i kataru. Fluticasone jest sterydem, który zapobiega uwalnianiu substancji w organizmie, które powodują zapalenie.
  Więcej Info

  zl 139.38
  Kup teraz!

Kraj, język i waluta

 • Dzień dobry:
  Generic V jest taki, jak oczekiwałem, sprawia, że dobre rzeczy stają się lepsze, a cena jest taka, że używam go cały czas. Eliminuje lęk przed działaniem!
  Dziękuję Wam za pomoc. - Z poważaniem, Stefan