Letter D

 • Daklinza

  Daclatasvir 60mg

  Generický přípravek Daklinza je antivirotikum, které brání množení viru hepatitidy C (HCV) v organismu. Daclatasvir slouží k léčbě genotypu 3 chronické hepatitidy C u dospělých, kteří netrpí cirhózou. Léčivo se podává v kombinaci s přípravkem sofosbuvir.
  Více Info

  Kč 333.94
 • Daliresp

  Roflumilast 500mg

  Roflumilast snižuje zánět v plicích, který vede k CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc). Roflumilast se používá k prevenci zhoršení příznaků u lidí s těžkou CHOPN. Roflumilast není bronchodilatancií a neléčí záchvat bronchospazmu, který již začal.
  Více Info

  Kč 31.16
 • Danocrine

  Danazol 50/100/200mg

  Generic Danocrine affects the ovaries and pituitary gland and prevents the release of certain hormones in the body. It is used to treat endometriosis and fibrocystic breast disease. It is also used to prevent attacks of angioedema in people with an inherited form of this disorder.
  Více Info

  Kč 29.30
 • Darunavir

  Darunavir 600/800mg

  Prezista (darunavir) je předpis HIV-1 (Virus Lidské Imunodeficience typu-1) medicína používá se přípravku Norvir (ritonavir) a jinými antiretrovirovými léky k léčbě HIV-1 infekce u dospělých.
  Více Info

  Kč 280.52
 • DDAVP

  Desmopressin 200mcg

  Generický přípravek DDAVP je uměle vyrobený hormon, který přirozeně produkuje podvěsek mozkový. Tento hormon je důležitý pro řadu funkcí včetně regulace krevního toku, krevního tlaku, funkce ledvin a regulace využití vody v organismu. Generickým přípravkem DDAVP se léčí pomočování, centrální kraniální diabetes insipidus, nadměrná žízeň nebo časté močení způsobené operací nebo úrazem hlavy.
  Více Info

  Kč 58.44
 • Demadex

  Torsemide 10/20mg

  Generic Demadex is used for treatment of edema (swelling) associated with heart, kidney, or liver failure or conditions when there is excess body water. It is also used alone or with other medicines to treat high blood pressure.
  Více Info

  Kč 14.27
 • Depakene

  Valporic Acid 200ml

  Sirup z kyseliny Valporic se používá k léčbě záchvatových poruch, duševních/náladových stavů (jako je manická fáze bipolární poruchy) a k prevenci migrénových bolestí hlavy. Funguje tak, že obnovuje rovnováhu určitých přírodních látek (neurotransmiterů) v mozku.
  Více Info

  Kč 817.08
 • Depakote

  Divalproex 125/250/500mg

  Generic Depakote is used for controlling certain types of seizures in the treatment of epilepsy. It is also used to treat the manic phase of bipolar disorders (manic-depressive illness) and to prevent migraine headaches.
  Více Info

  Kč 14.61
 • Desogen

  Desogestrel-ethinyl Estradiol 0.15mg + 30mcg

  Generic Desogen is used for preventing pregnancy.
  Více Info

  Kč 27.82
 • Desonate

  Desonide 0.05% 10g

  Desonate is a steroid. It prevents the release of substances in the body that cause inflammation. Desonate topical (for the skin) is used to treat the inflammation and itching caused by a number of skin conditions such as allergic reactions, eczema, and psoriasis.
  Více Info

  Kč 210.17
 • Desyrel

  Trazodone 25/50/100mg

  Generic Desyrel is used for treating depression. Trazodone (an active ingredient) is an antidepressant that belongs to a group of drugs called serotonin receptor antagonists and reuptake inhibitors (SARIs). It may help to improve your mood, appetite, and energy level as well as decrease anxiety and insomnia related to depression.
  Více Info

  Kč 12.92
 • Detrol

  Tolterodine 1/2/4mg

  Generic Detrol is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Více Info

  Kč 27.98
 • Detrol LA

  Tolterodine 4mg

  Generic Detrol LA is used for treating overactive bladder with symptoms of urinary frequency, urgency, and leakage.
  Více Info

  Kč 64.28
 • Dexilant

  Dexlansoprazole 30/60mg

  Dexlansoprazole používá se k léčbě pálení žáhy způsobené gastroezofageální refluxní chorobou (GERD) a k léčbě erozivní ezofagitidy (poškození jícnu kyselinou žaludku).
  Více Info

  Kč 29.22
 • Dexone

  Dexamethasone 0.5mg

  Generic Dexone depresses formation, release, and activity of endogenous mediators of inflammation, including prostaglandins, kinins, histamine, liposomal enzymes, and complement expression. Also modifies the body's immune response.
  Více Info

  Kč 12.98
 • Diacerein

  Diacerein 50mg

  Diacerein je symptomatické pomalu působící lék při osteoartróze s protizánětlivými, antikatabolickými a proanabolickými vlastnostmi na chrupavce a synoviální membráně. Nedávno bylo také prokázáno, že má ochranné účinky proti přeměně subchondrální kosti. 
  Více Info

  Kč 23.37
 • Diamox

  Acetazolamide 250mg

  Generic Diamox is used for treating certain types of glaucoma in combination with other medicines. It is also used to treat or prevent symptoms of mountain sickness.
  Více Info

  Kč 16.23
 • Diane-35

  Cyproterone Acetate And Ethinylestradiol 2mg + 0.035mg

  Tablety Diane 35 se používají k léčbě žen trpících závažnými formami androgenizace (nadměrné produkce mužských pohlavních hormonů – androgenů), v důsledku které může docházet ke vzniku stavů jako je hirsutismus (nadměrné ochlupení) a androgenní alopecie (ztráta vlasů). Tyto stavy jsou často doprovázeny akné, záněty a seboreou (zvýšená tvorba mazu kožními žlázami). Tablety Diane 35 zmírňují příznaky stavů způsobených zvýšenou citlivostí k androgenům v případech, kdy léčba orálními antibiotiky nebo lokální léčba nebyla úspěšná. Současně s léčbou onemocnění způsobených tvorbou androgenů tablety Diane 35 mohou být používány také pro orální kontracepci, ovšem neměly by se používat jen pro samotnou kontracepci. Tablety Diane 35 mohou být používány pro léčbu syndromu polycystických ovarií, který také může být způsoben nadměrnou tvorbou androgenů a je obvykle doprovázen akné a hirsutismem.
  Více Info

  Kč 30.88
 • Dicaris

  Levamisole 150mg

  Tablety Dicaris jsou antiparazitární léky. Používá se při léčbě červových infekcí. Funguje to tak, že zabije červy a to léčí vaši infekci. Může být také podáván pro kožní infekce, jako je malomocenství, bradavice, lichen planus a aftózní vředy.
  Více Info

  Kč 87.65
 • Dicaris® Children

  Levamisole 50mg

  Dicaris® Pro děti - antihelmintické tablety, obsahující 50 mg Levamisolu. Tento antiparazitický lék působí tak, že potlačuje enzymatickou aktivitu ve svalu červa a způsobuje jeho ochrnutí a smrt. Toto léčí infekci.
  Více Info

  Kč 50.61
 • Diclegis

  Pyridoxine And Doxylamine 10mg + 10mg

  Diclegis je přípravek s odloženým uvolněním léčivé látky obsahující kombinaci doxylaminu a pyridoxinu. Doxylamin je antihistaminikum, které oslabuje účinky chemického histaminu přirozeně vznikajícího v lidském těle. Pyridoxin patří do skupiny vitaminů B (B6). Diclegis se používá k léčbě těhotenské nevolnosti a zvracení občas nazývané ranní nevolnost.
  Více Info

  Kč 46.75
 • Differin

  Adapalen 0.1% 15g

  Differin(Adapalen) is a topical medicine (a medication that is applied to the surface of the skin) similar to vitamin A. It helps the skin to renew itself.
  Více Info

  Kč 438.06
 • Diflucan

  Fluconazole 50/100/150/200/400mg

  Generický Diflucan jsou antibiotika proti plísním. Používají se k léčbě infekcí způsobených plísněmi, které mohou zasáhnout jakoukoliv část těla včetně úst, krku, jícnu, plic, močového měchýře, oblasti genitálií a krve.
  Více Info

  Kč 16.36
 • Dilantin

  Phenytoin 100mg

  Generic Dilantin is used for treating tonic-clonic (grand mal) and partial seizures. It is also used to prevent and treat seizures that may occur during or after brain or nervous system surgery.
  Více Info

  Kč 11.68
 • Diovan

  Valsartan 40/80/160mg

  Generic Diovan is used for treating high blood pressure alone or with other medicines. It is also used for treating heart failure in patients who do not tolerate angiotensin-converting enzyme (ACE) inhibitors.
  Více Info

  Kč 21.10
 • Diovan HCT

  Valsartan-hydrochlorothiazide 80mg + 12.5/160mg + 12.5mg

  Generic Diovan HCT is used for treating high blood pressure.
  Více Info

  Kč 51.43
 • Diprolene

  Betamethasone 0.12% 20g

  Generický přípravek Diprolene je steroid. Betametazon jako aktivní složka zabraňuje uvolňování látek v těle, které způsobují zánět. Betamethason pro místní použití (na kůži) se užívá k léčbě zánětu a svědění způsobených řadou kožních stavů, jako je ekzém, psoriáza nebo alergické reakce.
  Více Info

  Kč 210.21
 • Dostinex

  Cabergoline 0.25/0.5mg

  Generic Dostinex is used for treating disorders associated with high levels of the hormone prolactin, either due to tumors in the pituitary gland or to unknown causes.
  Více Info

  Kč 222.04
 • Dosulepin

  Dosulepin 25/50/75mg

  Dosulepin patří do skupiny léčiv nazývaných antidepresiva. Dosulepin se používá k léčbě deprese a může také pomoci zmírnit pocity úzkosti. Tento léčivý přípravek bude použit pouze v případě, že se zjistí, že jiné léčivé přípravky nejsou vhodné. 
  Více Info

  Kč 14.93
 • Dramamine

  Dimenhydrinate 50mg

  Dimenhydrinate is used to prevent and treat nausea, vomiting, dizziness, and vertigo associated with motion sickness.
  Více Info

  Kč 13.63
 • Droxia

  Hydroxyurea 500mg

  Generic Droxia is used for treating skin cancer, cancer of the ovary or chronic myelocytic leukemia that is recurrent, has spread or cannot be helped with surgery. It may also be used with radiation to control skin cancers of the head and neck.
  Více Info

  Kč 32.72
 • Dulcolax

  Bisacodyl 5mg

  Generic Dulcolax is a stimulant laxative. It acts directly on the bowels, stimulating the bowel muscles to cause a bowel movement. Bisacodyl is used for relieving occasional constipation and irregularity.
  Více Info

  Kč 11.68
 • Dulera

  Formoterol Fumarate + Mometasone Furoate 6mcg/200/6mcg/400mcg

  Dulera (mometasone furoate 200 mcg a formoterol fumarate dihydrate 5 mcg) je dlouhodobě působící beta agonista a inhalační kortikosteroid používaný k léčbě astmatu.
  Více Info

  Kč 1168.74
 • Duricef

  Cefadroxil 250/500mg

  Generic Duricef is in a group of drugs called cephalosporin antibiotics. It is used to treat many different types of infections caused by bacteria.
  Více Info

  Kč 12.79
 • Dydrogesterone

  Dydrogesterone 10mg

  Dydrogesterone is a potent, orally active progestogen indicated in a wide variety of gynaecological conditions.
  Více Info

  Kč 105.18
 • Dymista

  Azelastine/fluticasone 140mcg/50mcg

  Dymista nosní (pro nos) je kombinovaný lék používaný k léčbě nosních symptomů, jako jsou kongesce, kýchání a rýma způsobená sezónními alergiemi. Azelastine je antihistaminikum, které snižuje účinky přírodního chemického histaminu v těle. Histamin může vyvolat příznaky kýchání, svědění, vodnaté oči a rýmy. Fluticasone je steroid, který zabraňuje uvolňování látek v těle, které způsobují zánět.
  Více Info

  Kč 747.82

Země, jazyk a měna

 • Tento týden mi dorazilo mé zboží. Moc Vám děkuji. Můžete si být jistí, že si objednám znovu!!!!! Má žena byla výsledkem a mnou více než překvapena... Cítil jsem se stejně, jako když mi bylo 18. Velice Vám děkuji. Zase o mně uslyšíte:) - David